Експерти: докладніше


Юлія Тищенко
Сфера спеціалізації, дослідницькі інтереси: теорія демократії, аналіз політичних процесів, аналіз електоральних процесів, міжетнічні взаємини, права національних меншин, політика ідентичності. Освіту здобула на філософському факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка, закінчила аспірантуру Інституту філософії Національної академії наук України.

Ігор Бураковський
Голова Правління та Директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Національного Університету "Києво-Могилянська Академія".
Спеціалізується на аналізі проблем економічних реформ в перехідних економіках, інтеграційних процесів, міжнародної торгівлі та торговельної політики. Приймав участь в міжнародних науково-дослідних проектах. Стажувався у Великій Британії (Бірмінгемський університет), Японії (Агентство економічного планування, Інститут міжнародних відносин при МЗС Японії), США (стипендія Фулбрайта, Стенфордський університет). Викладає курси "Міжнародна економіка" та "Теорія міжнародної торгівлі". До приходу в Інститут працював Старшим економістом/керівником проекту Київського центру Інституту Схід-Захід. Один із головних експертів проектуГромадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Світлана Конончук
Член Ради Українського незалежного центру політичних досліджень – керівник політичних програм УНЦПД.
Сфера спеціалізації: аналіз політичних процесів та інститутів, партійна та електоральна політика, теорія демократії, процеси трансформації в нових незалежних державах. Освіту здобула на філософському факультеті Київського національного університету ім. Т. Шевченка, закінчила аспірантуру Інституту філософії Національної академії наук України. Брала участь у міжнародному проекті Центру розширення ЄС при Центральноєвропейському університеті (Будапешт) "Інтеграційні перспективи і синергетичний ефект європейської трансформації в країнах, на які поширюється розширення ЄС, та Європейська політика сусідства".

Вероніка Мовчан
Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, керівник Центру економічних досліджень ІЕД.
Дослідницькі інтереси у сфері макроекономічного аналізу та прогнозування, міжнародної торгівлі та торговельної політики. Стажувалася у Стенфордському університеті (США) та Німецькому інституті економічних досліджень в Берліні (DIW-Berlin), Німеччина. Працювала у Гарвардському інституті міжнародних досліджень (Київ) та Місії Світового банку в Києві. Освіту отримала у Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія" / EERC (ступінь магістра економіки, диплом з відзнакою). Закінчила аспірантуру при Національному університеті "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Економіко-математичне моделювання". Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Катерина Куценко
Дослідницькі інтереси - приватизація, корпоративне управління, міжнародна торгівля та торговельна політика (ЄС та СОТ). Проходила навчання в університеті Пассау (стипендія ДААД).Освіту здобула в Харківському національному економічному університеті (дипломи з відзнакою бакалавра та магістра за спеціальністю "Міжнародна Економіка") та Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого (диплом юриста з відзнакою). Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Наталія Сисенко
Дослідницькі інтереси - сектори транспорту і зв'язку; інновації та їх економічна ефективність. Освіту здобула в Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія" (ступінь спеціаліста з економічної теорії, диплом з відзнакою). Аспірант кафедри економічної теорії Національного Університету "Києво-Могилянська Академія" за спеціальністю "Економічна теорія". Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Дмитро Науменко
Дослідницькі інтереси у сфері фіскальної політики, фінансовий аналіз. Працював у компанії по управлінню активами "КІНТО" на посаді фінансового аналітика. Закінчив Київський національний економічний університет (ступінь магістра з фінансів) та Національний аграрний університет (ступінь бакалавра з фінансів). Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Алла Кобилянська
Дослідницькі інтереси: банківські та небанківські фінансові установи, платіжний баланс та міжнародна торгівля. Стажувалася у Відділі людських ресурсів АППБ Аваль та відділі внутрішнього аудиту Укрпромбанку. Працювала у "Райффайзен Банк Аваль" на посаді кредитного агента. Освіту здобула в Одеському Національному Університеті ім. І.І. Мечникова (дипломи бакалавра та спеціаліста з менеджменту організацій з відзнакою) та Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія" / EERC (ступінь магістра економіки). Навчається в аспірантурі при Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія" за напрямком підготовки "Світове господарство та міжнародні економічні відносини". Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Віктор Тимощук
Заступник Голови правління Центру політико-правових реформ, кандидат юридичних наук. Освіта: магістр права; юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Коло дослідницьких інтересів: проблематика публічної адміністрації та адміністративного права, особливо система та структури органів виконавчої влади, проблематика публічної (державної та муніципальної) служби, проблематика адміністративної процедури (процедур) та адміністративних послуг, питання протидії корупції. Вивчав різні аспекти публічної адміністрації та адміністративних реформ у Польщі, Нідерландах, Німеччині, Латвії, Данії, Канаді, Франції, США. Автор та співавтор понад 60 наукових та аналітичних публікацій. Брав участь у підготовці Закону України "Про Кабінет Міністрів України"; законопроектів "Про Президента України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про державну службу" (нова редакція), "Про адміністративні послуги", проекту Адміністративно-процедурного кодексу України; Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг органами виконавчої влади (КМУ, 2006), проекту Концепції реформування публічної адміністрації в Україні. Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Тетяна Руда
Експерт з питань судової реформи Центру політико-правових реформ. Автор і співавтор низки публікацій з актуальних питань правосуддя. Досліджує питання організації судової влади, доступності правосуддя, а також порівняльний цивільний та адміністративний процес.
Tetyana Ruda – judicial reform expert of the Centre for Political and Legal Reforms. Author and co-author of several publications on topical issues of judiciary. Researches the topics of judicial organization, access to justice, and comparative civil and administrative procedure.

Роман Куйбіда
Заступник Голови правління Центру політико-правових реформ, к.ю.н. (дисертація про організацію судової системи в Україні). Координував низку проектів Центру у сфері судової реформи. Був членом робочих груп з розробки та доопрацювання Кодексу адміністративного судочинства, Цивільного процесуального кодексу, проекту Кримінального процесуального кодексу, низки концепцій і законів щодо судоустрою, статусу суддів, прокуратури. Член Громадської ради при Державній судовій адміністрації і Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді. Регулярно публікує статті з актуальних питань правосуддя. Займається викладацькою діяльністю. Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Євгеній Раздорожний
Дослідницькі інтереси - аналіз регіональних інтеграційних процесів, питання міжнародної безпеки, врегулювання конфліктів. Навчався в Національній школі адміністрації Франції (ENA) (ступінь магістра державного управління), Дипломатичній академії України (ступінь магістра з міжнародних відносин). Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Катерина Шинкарук
Дослідницькі інтереси - міжнародні відносини, зовнішня політика України. Стажувалася у Верховній Раді України та Київському регіональному відділенні Фонду Євразія. Працювала в Українському центрі міжнародної інтеграції, Проекті Європейської Комісії "Оцінка системи державного управління в Україні", Посольстві Фінляндії в Україні. Освіту отримала в Інституті міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка (ступінь магістра за спеціальністю "Міжнародна інформація", диплом з відзнакою). Аспірантка Інституту міжнародних відносини за спеціальністю "Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку". Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Сергій Кандул
Співробітник проекту "Німецько-український аграрний діалог" при Інституті економічних досліджень та політичних консультацій. Молодший дослідник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Дослідницькі інтереси: дрібні форми господарювання на селі, ефективність аграрної освіти в Україні. Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю міжнародна економіка та Національний Університет "Києво-Могилянська Академія" (ступінь магістерства з економіки програми EERC/ KSE, спеціалізація: аналіз економічної політики). Працював асистентом кафедри фінансів ФЕНу НаУКМА у рамках стипендії чеського інституту CERGE-EI (2008, дисципліни «Мікроекономіка» та «Економетрика»). Експерт Громадського експертного моніторингу виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Олег Ярош
Експерт, кандидат філософських наук. Дослідницькі інтереси у сфері ісламознавства, історії філософії, соціальної антропології, політології. Стажувався в Оксфордському університеті (Белліол коледж), Вищій школі суспільних наук (Варшава), Центрі сучасного сходознавства (Берлін), випускник програми Фулбрайта (Інститут Кеннана, Вашингтон, округ Колумбія, США).